Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

Skalite Ödül Gecesi 02 Aralık 2016

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

 

Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yılını kutladığı gecede Skalite Özel Ödülleri de sahiplerini buldu. Ödüller bu sene,  otuz yıl ve üzerinde hizmet veren kulüp üyelerine verildi.

 

Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi, vb. tüm dallarının profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yılı Radisson Blu Şişli Hotel’de kutlandı.

 

81 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International’in 90 ülkedeki yapılanması içinde en büyük kulübü olan Skal International İstanbul Kulübü’nün düzenlediği bu özel geceye Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Türkiye Skal Kulüplerinin Başkanları; Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Sayın İsmail Gültekin, TÜROB Başkanı Sayın Timur Bayındır, TÜMAF Başkanı Sayın Yalçın Manav ve turizm sektörü kanaat önderleri katıldı.

 

Ödülleri Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci’nin ve yönetim kurulu üyelerinin takdim ettiği gecede, bu yıl bir ilk olarak, otuz yıl ve üzerinde hizmet veren üyelere Skalite Özel Ödülleri verilirken Cornelia Diamond Golf & Spa Hotel ‘Sealed Air Sürdürebilirlik ve Turizm Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

 

Kabare gözüyle 60 yıl: ‘Büyülü Yıllar’

MNG Airlines’ın Platin; TAV Havalimanları, Çelebi Havacılık Holding A.Ş. ve SealedAir’in Altın sponsorluğunda düzenlenen, Murat Ali Aydın’ın sanat yönetmenliğini üstlendiği gecede; Skal International İstanbul Kulübü’nün 60 yılı ‘Büyülü Yıllar’ teması ile adeta bir kabareye dönüştürüldü.

 

Nebi Birgi ve Müzikalci Orkestrası ile projeye özel hazırlanmış dans grubunun yanı sıra DJ Emman Çiçek’in müziği ile renk kattığı gece; Skal International Dünya Başkanı David Fisher, geçmiş dönem Dünya Başkanları Hülya Aslantaş ve Salih Çene, Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri ile turizm dünyasının seçkin isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

 

Bahar Birinci, “Bu geceyi hazırlayabilmek için çok çalıştık. Bizlere bilgi, fotoğraf ve röportaj konularında destek olan başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum.  Geceyi hazırlarken hem eğlendik, hem de tarihçemizle ilgili çok şey öğrendik. 60 yılı bir geceye sığdırmak çok zor oldu ancak tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak şu an karşınızdayız. Bu gece, Skalite Özel Ödülleri’ni İstanbul Skal Kulübümüze otuz yıl ve üzerinde emek veren ve Kulübümüzün kalite çıtasını bugünlere getiren çok değerli üyelerimize vermeye karar verdik. Kulübümüze çok emeği geçmiş ancak bugün hayatta olmayan üyelerimizi de rahmetle anıyorum. Duygusallığın, heyecanın ve eğlencenin bir arada olacağı bu geceye katılımınızdan dolayı hepinize şükranlarımı sunarım. Ayrıca bu özel geceye destekleri için Platin, Altın, Gümüş ve tüm hizmet sponsorlarımıza şahsım ve Kulübüm adına çok teşekkür ediyorum. Skal International Dünya Başkanı David Fisher’in bizim için önemli olan bu gecede aramızda olması da bizi ayrıca memnun ediyor” diye konuştu.

 

Skal International İstanbul Kulübü Yönetimi Kurulu’ndan ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’

Yönetim kurulu üyeleri tarafından sahnede seslendirilen ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ şarkısı büyük beğeni topladı. Ayrıca gecede geçmiş dönem kulüp başkanlarının röportaj videoları konuklara nostaljik dakikalar yaşatırken misafirler Nebi Birgi’nin sunumu ve şarkıları ile 60 yılın hem Skal hem de dünya tarihini yeniden yaşadılar.  Gecenin sonunda sahneye davet edilen ödül alan üyeler, Başkanlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri hep birlikte coşkuyla 60. yıl pastasını kestiler.

Tüm Mesajlar