Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul’un Yeni Yönetim Kurulu ile ilk buluşması

Skal International İstanbul Kulübü’nün Bahar Birinci başkanlığındaki yeni yönetim kurulu tarafından verilen ilk geleneksel yemek, 23 Mart 2016, Çarşamba günü Novotel İstanbul Bosphrous’ da 124 uyenin yogun katilimi ile gerçekleşti.

 

Skal International İstanbul Kulübü’nün yeni dönem başkanı Bahar Birinci “Skal International İstanbul Kulübü’nün 2016-2017 döneminin ilk yemeğinde sizlerle buluşmaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Hepinizin bildiği gibi sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Dileğim bu zor günlerin en kısa zamanda sona ermesi. Bu zamanlarda sığınacağımız en önemli değerler; sevdiklerimiz, ailemiz ve dostlarımız… Birbirinden bir beklentisi olmadan bir araya gelen ve birbirini seven bireylerden oluşan böyle bir dostluk kulübünün bir parçası olduğumuz için şanslı insanlar olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

 

Birinci sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu sene ilk defa yeni bir öneri sistemi uyguluyoruz. Masalarınıza bırakılan kartlara kulübün faaliyetleri ile ilgili öneri ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bu sistemin faaliyetlerimizi daha da güçlendireceğine inanıyoruz.”

 

Yemeğin sonunda kulübün bu ayki yemeğinde göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Novotel İstanbul Bosphorous Genel Müdürü Erkan Öğüt’e Skal International İstanbul Kulübü başkanı Bahar Birinci tarafından hediye takdim edildi.