Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Mayıs Ayı Yemeği Bursa Skal Kulübü Üyeleri ile birlikte Gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü Mayıs Ayı Yemeği  Bursa Skal Kulübü Üyeleri ile birlikte Gerçekleşti

 

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak yapılan yemek organizasyonu 23 Nisan Pazartesi akşamı Skal Bursa Kulübü Başkanı Hüseyin Özdilek’in ev sahipliğinde ve Bursa Skal Kulübü üyelerinin katılımıyla Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel’de gerçekleşti.

 

Skal International İstanbul ve Bursa Kulüplerinin üyelerinin katılımıyla gerçekleşen yemeğe Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Skal International Bursa Kulübü ve Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem,  Skal International geçmiş dönem Dünya Başkanı Salih Çene, Universal Turizm Genel Direktörü ve Skal International geçmiş dönem Dünya Başkanı Hülya Altıntaş,Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Yalçın Manav, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve İstanbul Turizm Atölyesi Koordinatörü Tülin Ersöz katıldı.

 

Hüseyin Özdilek ve Bahar Birinci’nin bütün üyelerle yaptığı Skal Toast ile başlayan akşam yemeği, her iki başkanın hoş geldiniz konuşması ile devam etti. Keyifli geçen akşam yemeğinde Bursa Skal Kulübüne yeni alınan üyelerin yemin töreninin yanı sıra Vildan Demir sahne aldı.

 

Bahar Birinci “Her iki kulübün Mayıs ayı yemeğine ev sahibi olmasından ve iki kulüp üyelerinin böyle anlamlı ve güzel bir gecede biraraya gelmelerinden ötürü Skal Bursa Kulübü Başkanı Hüseyin Özdilek’e teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bu akşamki yemeğe eşleriyle birlikte katılımlarından dolayı Skal Bursa Kulübü ve Skal İstanbul Kulübü üyelerine ayrı ayrı şükranlarımı sunmak isterim. Skal üyeleri olarak turizm sektörünün geçtiği bu zor günleri birbirimize kenetlenerek atlatacağımıza inancım sonsuz” dedi.

 

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Kulübü Başkanı Bahar Birinci gece sonunda ev sahipliğinden dolayı Skal Bursa Kulübü Başkanı Hüseyin Özdilek’e hediyesini takdim etti.