Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal Cumhuriyet Bayramı Haberi

Skal International İstanbul Kulübü, Cumhuriyet Bayramı’nı Coşkuyla Kutladı.

 

Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlaması, 26 Ekim 2016, Çarşamba akşamı Demirören İstiklal Palas Hotel’de üyelerin ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşen Cumhuriyet Bayramı kutlaması; Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Can Arınel, Selma Tatar ve Demirören İstiklal Palas Hotel’in Genel Müdürü Blagoy Lergay’ın ev sahipliğinde düzenlendi.

 

Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanıldığı gecede, barkovizyonda Atatürk fotoğrafları gösterilirken konuklar, Türk bayrakları ve DJ Emin Ertuğrul’un eşliğinde 10. Yıl Marşı’nı söyledi.

 

Geleneksel Skal toast’un da yapıldığı geceye konuklar, Türk bayrağını simgeleyen kırmızı ve beyaz renkte kıyafetler ya da aksesuarlarla katıldı.

 

Bu anlamlı gecede konuşma yapan Bahar Birinci, “Atatürk’ün Türk milletine hediye ettiği en büyük eser olan Cumhuriyet’in kuruluşunun 93. yılına ulaşmanın sevincini sizlerle bu gecede paylaşmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Birlikte, her zaman mutlu ve coşkuyla kutlanacak nice Cumhuriyet Bayramları diliyorum. Ayrıca bu geceyi bizim için hazırlayan ve bizi misafir eden dostlarımız Demirören İstiklal Palas Genel Müdürü Blagoy Lerga’ya, Satış ve Pazarlama Direktörü Sinem Göksel’e ve Operasyon Direktörü Osman Zuhel’e de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Gecede, Demirören İstiklal Palas Hotel’in Genel Müdürü Blagoy Lergay’a Boyut Yayınları’ndan “Kemal’in Türkiye’si” isimli kitap hediye edildi.