Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul Kulübü’nün ‘Sevgililer Günü’ Yemeği

Skal International İstanbul Kulübü’nün ‘Sevgililer Günü’ yemeği 14 Şubat Salı günü Ramada Plaza İstanbul City Center Hotel’de üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

 

Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ayşe Önen, Can Arınel, Selma Tatar’ın katılımı ile düzenlenen ‘Sevgililer Günü’ öğle yemeği Ramada Plaza İstanbul City Center Genel Müdürü Özer Diler’in ev sahipliğinde yapıldı.

 

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan ‘Sevgililer Günü’ öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

 

Bahar Birinci konuşmasında: “Hepimizin çok sevdiği her daim güler yüzü ve çalışkanlığı ile bizlere pozitif enerji yükleyen Seher Aybek’i burada sevgi ve minnetle anarak konuşmama başlamak isterim. Aramızda olan, çok donanımlı ve iki şiir kitabı basılmış olan Sayin Selin Söğütlügil bugün bizlere aşk ve dostluk üzerine bir konuşma gerçekleştirecek ve daha önceden sizler için imzaladığı ‘Kanatlarım Aşk’tandı’ adlı şiir kitabını çıkışta sizlere hediye edeceğiz. Selin Hanım’a bugün aramızda olduğu için şükranlarımı sunarım. Ayrıca bu güzel ve anlamlı günde bizleri misafir eden ev sahiplerimiz Ramada Plaza İstanbul City Center Genel Müdürü, aynı zamanda geçmiş dönem Marmaris Skal Başkanı Özer Diler’e, Satış Direktörü Banu Çiçek Kotaman’a ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim” dedi.

 

Selin Söğütlügil yaptığı konuşmasında  “Aşkı tanımlamak için bence her şeyden önce yaşamı tanımlamamız gerekiyor yaşam bize verilmiş en büyük paradigma ve çok büyük bir hediye. Aslında yaşam aşkla bir varoluş sanatı. Alman filozof Friedrich Nietzsche biz sözünde, aşkın yaşamın her anında gizli olduğundan ve bu aşkı anlayabilmemiz için önce kendimizi tanımamız gerektiğinden bahsediyor. Ben kitabımı yazmadan önce bu içsel yolculuğa ulaştım. Bazen zor bazen çok mutlu anlarım da oldu. Fakat aşk beni hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Eminim hepimiz varoluşlarımızda bunu şeffaflığıyla hissedebildiğimiz kadar aşkı yaşıyoruz.”dedi.

 

Yemekte ayrıca günün anlam ve ehemmiyetine binaen, Skal İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci’nin eşi Doktor Ergün Birinci;  eşine yazmış olduğu bir aşk şiirini okudu.

 

Yemekte Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. Yılını kutladığı geceye mazeretlerinden dolayı katılamayan ve Skalite Özel Ödüllerini alamayan 5 üyeye ödüllerinin takdim edilmesinin yanı sıra Skal International İstanbul Kulübü’nün 4 yeni üyesi için yemin töreni gerçekleştirildi.