Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul Kulübü’nün Mart Ayı Yemeği Gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 22 Mart Çarşamba günü Fairmont Quasar İstanbul Hotel’inde üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

 

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu’nun ve Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği, Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü Kai Winkler’in ev sahipliğinde yapıldı.

 

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

 

Bahar Birinci konuşmasında: “Bugün siz Skal kardeşlerimizle birlikte bol sohbet edebileceğimiz keyifli bir öğle yemeği geçireceğiz.  Skal web sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri düzenli olarak paylaşıyoruz. Bu hesapları takip edebilir ve özel duyurularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bizimle paylaştığınız başarı hikayeleri, ve önemli duyurularınızı paylaşabileceğimizi belirtmek isterim. Ayrıca bu güzel günde bizleri misafir eden ev sahibi Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü, Kai Winkler’e ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim.” dedi.

 

Bu öğle yemeğine destek veren, Fairmont Quasar İstanbul Hotel Genel Müdürü Kai Winkler’e Boyut Yayınlarının “Cihannüma” kitabı armağan edildi.