Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul Kulübü “Dünya Skal Günü”nü Kutladı!

‘28 Nisan Dünya Skal Günü’, Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen öğle yemeğinde Elite World Europe Hotel’de üyelerin katılımıyla kutlandı.

 

Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ayşe Önen, Can Arınel, Elif Balcı Füsunoğlu, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu’nun ve Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyeleri ve Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği, Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık ve Elite World Hotel Europe Genel Müdürü Murat Arslan’ın ev sahipliğinde yapıldı.

 

Dünya Skal Gününe denk gelen bu yemek için İspanya’daki merkezden gelen Skal International CEO’su Daniela Otera, Skal International’ın gelecek planları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda Skal’ın gelecek yıllardaki stratejik planlarından bahseden Otera, Skal ülkeleri arasında Türkiye’nin artan Skal üyeleri ile büyük ve önemli bir potansiyel olduğunu ve üyelerin destek ve deneyimleri ile bölgedeki potansiyelin büyüyeceğini belirtti. Sunum sonrasında üyelerin sorularını cevaplayan Otera’ya Bahar Birinci tarafından hediyesi takdim edildi.

 

Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

 

Bahar Birinci konuşmasında: “Nisan ayı yemeğinde sizlerle yeniden birlikte olmaktan ve Skal camiası için çok önemli olan bugünü birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Bugün aramızda önemli bir misafirimiz bulunuyor. Skal International Ceo’su Daniela Otero. Kendisi bizlere Skal’ın gelecek planları ile ilgili bir sunum yapacak. Bu güzel günde bizi misafir eden Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Emek Elik, Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık ve Elite World Europe Hotel Genel Müdürü Murat Arslan’a şükranlarımı sunmak isterim” dedi.

 

Bu öğle yemeğine destek veren, Elite World Hotel Europe Genel Müdürü Murat Arslan’a Boyut Yayınlarının “Cihannümâ” kitabı armağan edildi.