Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skalite 2017 ve Adaylıklar

Değerli SKAL Kardeşlerimiz,

 

2017 Skalite ödül törenimiz ve galamız 27 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Wyndham Grand Istanbul Levent otelinde gerçekleşecektir. Bu konuda detaylı bilgi sizlerle ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.

 

Geçirdiğimiz son iki seneyi göz önüne aldığımızda, hepimizin bildiği gibi, sektörümüz hiç bir döneme benzemeyen çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalmış, bir çok meslektaşımız ve kurumlarımız hayatta kalma savaşı vermiş ve hala vermektedirler.

 

Bundan dolayı, Turizmde Kalite’nin değerlendirmesinin yanısıra, geçirilen iki senenin özeline istinaden, bu sene Skalite adaylık kriterini “Herşeye Rağmen“  başlığı  altında toplamaya karar verdik. 

 

Geçtiğimiz senelerden farklı olarak da üyelerimizin de taleplerini gözönünde bulundurarak,  bu sene kurum ve kişilerin kendilerini  aday gösterebilmelerinin yanı  sıra üyelerimiz de aday gösterebileceklerdir. Aday kurum ve kişilerin Skal üyesi olması şartı aranmamaktadır.  

 

Siz sayın üyelerimizden ricamız:  Geçtiğimiz 18 ay içerisinde, “Herşeye Rağmen“  yatırım yapmış,  turizm tanıtımına  ve kalitesine katkıda bulunmuş kurum ve/veya kişileri; adaylarınızı bizlere en geç 26 Ekim 2017 akşamına kadar bildirmeniz. Adayınızı belirlerken lütfen tam kurum/kişi adı ve ünvanı;  temas kurulacak kişinin adı ve telefonları ve de çok kısaca, verilmiş olan kriter çerçevesinde, aday gösterme sebebinizi yazmanızı rica ediyoruz.

 

Aday nominasyonlarınızı  skal@skalistanbul.com adresine e-mail ile;  ya da 0212.296 18 79’a faks ile gönderebilirsiniz.

 

Hepinize içten sevgi ve saygılarımızla,

 

Skal International İstanbul Kulübü

Yönetim Kurulu