Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul Kulübü’nün Ocak Ayı Yemeği Gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 31 Ocak Çarşamba günü Le Meridien İstanbul’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

Skal International İstanbul Kulubu Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Selma Tatar, Can Arınel, Özen Kırant Yozcu, GD Dunya Baskanlari Hulya Aslantas; Salih Çene ve USDF Baskani Faik Alsaç ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

Bahar Birinci konuşmasında: “2018 senesinin ilk Skal İstanbul Kulübü yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Bu vesile ile öncelikle, Aralık ayındaki yıl partimize katılamayan dostlarımıza da çok güzel bir yeni yıl diliyoruz” dedi.  Bahar Birinci ayrıca yakin tarihte gerçekleşecek seçimli Genel Kurul ve sonrasında Zincir Değişim Töreni duyurusunu da tekrarladı.  

Birinci, “Bu sene ayrı bir ‘Sevgililer Günü’ buluşması yapmayacağımız için bir fotoğraf panosu yaptırdık. İsteyenler yemek sırasında da bu fotoğraf panosunda fotoğraf çektirip 14 Şubat’ta eşleriyle, sevgileriyle paylaşabilirler. Ayrıca bu güzel günde bizleri misafir eden ev sahibi Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu öğle yemeğine destek veren, Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş’a Boyut Yayınlarının ‘Keşifler Atlası’ kitabı armağan edildi.