Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

devamı için tıklayınız...

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

Skal International İstanbul Kulübü’nün Mayıs Ayı Yemeği Gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 08 Mayıs Salı günü Millennium Golden Horn, İstanbul’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti.
 
Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy, Yönetim Kurulu üyeleri, Ayşe Önen, Can Arınel, Selma Tatar, Mustafa Yalçın, Meltem Tepeler ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Millennium Golden Horn, İstanbul Genel Müdürü Orhan Yeşerenyuva’nın ev sahipliğinde yapıldı.
 
Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy’un hoşgeldiniz konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

 Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu-FİJET, Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği-ATURJET ile uluslararası etkinlikler yapmak ve Türkiye’nin tanıtımına aktif bir şekilde katılmak için işbirliği kurdu. Ayrıca Skal Türkiye Federasyonu Başkanı Faik Alsaç ve Skal İstanbul üyeleri FİJET, ATURJET işbirliğinde Skal Federasyon toplantısının Diyarbakır’da yapılması kararlaştırıldı.
 
‘Adım Başı Tarih’ TV programı yapımcısı ve sunucusu Göksenin İleri Haliç ve hikayeleri konulu bir konuşma yaptı.

Bu öğle yemeğine destek veren, Millennium Golden Horn, İstanbul Genel Müdürü Orhan Yeşerenyuva ve ‘Adım Başı Tarih’ TV programı yapımcısı ve sunucusu Göksenin İleri’ye  plaket armağan edildi.