Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

2018 Skalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Skal International İstanbul Kulübü’nün bu sene 21.’si düzenlenen 2018 Skalite Özel Ödülleri, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar’da (ICEC) Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) katkılarıyla gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi, vb. tüm dallarının profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü Skalite Ödülleri22 Kasım 2018’deİstanbul Lütfi Kırdar’da (ICEC) gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

84 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International’in 90 ülkedeki yapılanması içinde en büyük kulübü olan Skal International İstanbul Kulübü’nün düzenlediği bu özel geceye Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal Türkiye Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Skal Türkiye Bölge Başkanları, geçmiş dönem Dünya Başkanları Salih Çene ve Hülya Aslantaş, TUROB Başkanı Timur Bayındır, TUMAF Başkanı Yalçın Manav, TUYED Başkanı Hasan Arslan, FIJET Başkanı Delal Atamdede ve turizm sektörü kanaat önderleri katıldı.

Bu sene 21. yılını kutlayan “Skalite” Ödülleri, son 20 yıl içinde İstanbul turizmine ve tanıtımına katkıda bulundukları için özel olarak seçilen 20 değerli kurum ve kuruluşa takdim edildi.

Neslihan Maltepe’nin sunuculuğunu, KM Events Kurucu Başkanı Meltem Tepeler’in organizasyonunu yaptığı gecede Ceren Gündoğdu ve Orkestrası orkestrası sahne aldı.

Bu yılki 2018 Skalite Ödülleri’nde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) değerli katkıları ile beraber, Altın Sponsor MNG Airlines, Gümüş Sponsorlar Çelebi Aviation, Diversey, Bronz Sponsor Boyut Yayın Grubu, Hizmet Sponsorları İstanbul Lütfi Kırdar (ICEC), Boğaziçi Borsa Lokantaları, Spectrum Gösteri Teknolojileri, Bersay İletişim Grubu, Ida Consulting, Es Müzik, Çizgi Medya olarak yer aldı.

2018 Skalite Özel Ödül töreniyle ilgili olarak Skal İstanbul Başkanı Ata Eremsoy, “İstanbul turizmine olan destekleriyle ödül alan kurum ve kuruluşlar gecemize renk kattılar. Gecemizin gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, sektörümüzü hak ettiği yere getirmek için verdikleri desteklerin artarak devam etmesini diliyoruz.” dedi.

 
1      T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı
2      AkSanat
3      Borusan Sanat
4      Contemporary Istanbul
5      d.ream – Doğuş Restaurant & Entertainment Management
6      EMITT İstanbul – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı
7      Garanti Sanat
8      Hürriyet Seyahat
9      İstanbul Lütfi Kırdar ICEC
10    ICVB – İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu
11    İKSV – İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı
12    İstanbul Modern Müzesi
13    İş Sanat
14    Rahmi M. Koç Müzesi
15    Mikla Restaurant
16    Muhteşem Yüzyıl Dizisi
17    Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi
18    Suna ve İnan Kıraç vakfı - Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmalaı Enstitüsü
19    TAV Havalimanları Holding
20    Türk Hava Yolları
21    Zorlu Performans Sanatları Merkezi