Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

22.10.2019 SI İstanbul Kulübü Hilton Maslak Hotel Ekim Ayı Öğle Yemeği

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 22 Ekim Salı günü Hilton Maslak Hotel’de İstanbul’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

  • Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Ata Eremsoy geçirdiği bir operasyon nedeniyle  buluşmaya katılamadı. Bu nedenle başkanlık görevini üstlenen as başkan Ayşe Önen toplantıyı yönetti. Sonrasında mükemmel evsahipliği nedeniyle Maslak Hilton’a teşekkürlerini ileten Önen Genel Sekreter Can Arınel ile birlikte Maslak Hlton Genel Müdürü Özkan Alkan’a bir teşekkür plaketi takdim ettiler

Aynı zamanda Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 96’ncı yılını da kutlayan SKAL İstanbul Kulübü üyeleri, “Birlik ve beraberliğimizi sonsuza kadar sürdürmek olmazsa olmaz hedeflerimiz arasındadır…” mesajı verdi.
 

Skal International İstanbul Kulübü’nün buluşmasına, TÜROB Başkanı Müberra Eresin ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Platformu Direktörü Cumhur Güven Taşbaşı ile birlikte, İstanbul’un turizmden sorumlu vali yardımcısı Dr. Hülya Kaya da katıldı.