Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

Istanbul, 28 Subat 2020

Dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı dünyanın en eski sivil to...

Sealed Air
İda Consulting

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

SKAL İstanbul Kulübü Duyuru

 

 

İstanbul, 9 Eylül 2020

 

 

 

Değerli Skål Büyüklerimiz ve Kardeşlerimiz,

 

Sizlere önemli bir günde, 9 Eylül’de yazıyoruz. İşgal edildiği gün, bir milletin Kurtuluş Savaş’ını başlatan; işgalin bittiği gün, Kurtuluş Savaş’ını bitiren kıymetli İzmir’imizin günü Kutlu Olsun!

 

Umarız yaz aylarında biraz olsun gündemden uzaklaşma ve dinlenme olanağı bulmuşsunuzdur. İstanbul Skål Kulübü olarak sizlerle uzun zamandır bir araya gelemedik. Bahar aylarında yaptığımız Zoom toplantılardan sonra sonbaharı yüz yüze bir toplantıyla açmak arzusundaydık ancak içinde bulunduğumuz dönemin şartlarında sizleri riske atmak istemedik. Bu nedenle Eylül toplantımızı 24 Eylül’de yine Zoom üzerinden gerçekleştirme kararı aldık. Sizlere konu ve konuşmacı hakkında ayrıca bilgi vereceğiz.

 

Eylül ayında buluşamasak da bizleri mutlu eden bir gelişmemiz de oldu, değerli İzmir Skal Kulübümüz “Skal Club of the Year” adayları arasında yer aldı. Yaptıkları önemli çalışmalar ve hazırladıkları etkileyici video ile hepimizi gururlandıran İzmirli Skal kardeşlerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz. Oyumuz tabii ki onların!

 

Ayrıca 4 Eylül Cuma günü SI EC (SKAL International Executive Committee) üyesi Burçin Türkkan’ın da katıldığı USDF dernekler toplantımızda SKAL International hakkında görüşülen önemli noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz;

 

  • SKAL Dünya Kongresi Ekim ayında Zoom üzerinden gerçekleşecek

 

  • SKAL Avrupa Bölge Komitesi kurulacak

 

  • 19 adayın katılmasıyla rekor katılım olan “SKAL Club of the Year” adaylığında Kanadalı 5 aday kulübün 1 aday lehine çekilmesiyle 13 aday oylanacak. Oylama Zoom üzerinden yapılacak.

 

Toplantımız sanal olsa da muhabbetimiz gerçek, sizleri toplantımıza bekliyoruz.

 

 Skål Sevgi ve Saygılarımızla,

 

Ayşe Önen

Başkan

İstanbul Skål Kulübü Derneği