Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

Başkanın Mesajı

19. Skalite Özel Ödülleri, Skal International İstanbul Kulübü’nün 60. yıl kutlamalarında sahiplerini buldu

Mng
Çelebi
Sealed Air
KM Events
Marche Events
Bersay
İltek
Es Muzik
Murat Ali Aydın
Çizgi Medya
Platinum

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 111 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul / Türkiye

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

 

Skalite

SKALITE NEDİR?

Günümüze kadar düzenlediği çeşitli toplantı ve sempozyumlarla Turizm sektörünün güncel ve önemli sorunlarına çözümler sunan Skal International Istanbul, ilk kez 1998 yılında verdiği"TURİZMDE KALİTE, SKALITE ÖDÜLLERİ" ile Türk turizminde KALİTE olgusunu gündeme getirmiştir.

Bu ödülün amacı; turizm sektöründe KALİTE çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kişi ve kuruluşları ödüllendirmek olduğu kadar, KALİTEYİ BİR YÖNETİM FELSEFESİ olarak benimsemiş bu kişilerin aynı zamanda sektör çalışanlarına örnek olmasını sağlamaktır.

ÖDÜL KİMLERE VERİLİYOR?

Seyahat acentası, konaklama, ulaştırma gibi ana sektörlerin yanısıra turizme destek veren; TURİZM BASINI, medya, kültür değerlerinin korunması,dostluk ve tanıtım gibi konularda KALİTE çizgisinden ödün vermeksizin çalışmalarını sürdüren kişi ve kuruluşlara da ödül veriliyor.


SKALITE'YE NEDEN DESTEK VERMELİSİNİZ?

Hedef, gelenekselleşerek dağıtılmaya devam edilen bu ödülleri kazanmanın önemli bir ayrıcalık haline gelmesi ve sektörde KALİTE arayışının giderek artmasıdır.

Özellikle türk turizminin içinden geçtiği bu sıkıntılı dönemde KALİTE olgusunun ısrarla vurgulanması gerektiği inancıyla KALİTE çabalarının daha etkin ve güçlü olması için SKALITE'ye destek olmalısınız.